شناسه خبر:809           تاریخ ثبت خبر: 1402/02/13

تقدیر از کارگران کارخانه فریکو

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر از کارگران شرکت فرآورده های روغنی فریکو تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه، روز گذشته به مناسبت روز جهانی کار و کارگر شرکت فرآورده های روغنی ایران (فریکو) مراسمی را با حضور مدیرمنطقه ویژه، مدیر اداره کار و خدمات اشتغال منطقه، سرپرست سازمان تامین اجتماعی شهرستان سیرجان، مدیران شرکت ها و مدیران ارشد کارخانه فریکو برگزار شد. در ابتدا مدیرعامل فریکو مهندس میرسلیمی به ایراد سخنرانی پرداخت. وی گفت: ایام بزرگداشت هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است که کارگران مسائل خود را با مسئولان در میان بگذارند و بهترین تجلیل از این قشر زحمتکش، رسیدگی به مشکلات آنها و تلاش برای رفع دغدغه ها و نیازهای آنان است.

او افزود: رشد و توسعه اقتصاد کشور در گرو حمایت از کارگران به عنوان فعالان عرصه تولید است و نقش مهم کارگران بعنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی،تولیدی، صنعتی و معدنی در رونق واحدهای تولیدی بر کسی پوشیده نیست که خدمات و تلاش های شبانه روزی در این عرصه ها قابل تقدیر است .

پس از آن مهندس میرزاده مدیر منطقه به ایراد سخنرانی پرداخت، وی با اشاره به این مطلب که کارگر ستون فقرات اقتصاد و تولید است، خاطر نشان کرد: کارگر به عنوان محرک تولید شناخته شده و بین اشتغال و تولید ملی ارتباط وجود دارد. وی اضافه کرد: کرامت کارگر باید با پرداخت دستمزد کافی برای زندگی، بالا بردن قدرت خرید و تامین حال و آینده او تامین شود. به گفته وی کارگران و نیروهای مولد جامعه در زمره سرمایه های ارزشمند جامعه به شمار می روند و همواره باید در راستای صیانت از حقوق آنان و تکریم این افراد که چرخ اقتصادی کشور به دستان پرتلاش آنان می چرخد گام برداشت. در پایان این مراسم از کارگران نمونه هر واحد تقدیر و تشکر شد.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- افزایش 123 درصدی صادرات مواد تولیدی منطقه

- گرامی داشت سالروز قیام تاریخی 15 خرداد

- تسلیت به مناسبت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره)

- میلاد امام رضا (ع) مبارک

- اجرای تاسیسات سوله های خیابان گلدیران

- جمع آوری برگ های خشک درختان کاج

- شروع عملیات فاز سوم سوله ورزشی منطقه

- برگزاری جلسه هم‌اندیشی گذر از پیک مصرف انرژی

- بازدید از کارخانه پترونیرو برای صدور پروانه بهره برداری

- برگزاری جلسه آموزشی نرم افزار اکسل