شناسه خبر:797           تاریخ ثبت خبر: 1402/02/05

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال سیرجان

اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سیرجان در سال جدید با حضور فرماندار سیرجان، رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان، مدیر واحد کار و خدمات منطقه ویژه و سایر مسئولان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه با توجه به نامگذاری سال 1402 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال مهار تورم، رشد تولید فرماندار شهرستان سیرجان با تاکید بر اهمیت دادن به بحث تولید و اشتغال گفت: باید همه مسئولان مربوطه در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ های اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و سایر دستگاه‌ های فعال در راستای تحقق اشتغال شهرستان در سال 1401 افزود: در سال گذشته شهرستان سیرجان بالغ بر 10 هزار تعهد اشتغال داشت که خوشبختانه این اشتغال ایجاد شد و شهرستان سیرجان رتبه اول استان را در اشتغالزایی بدست آورد.

علی یعقوبی فرماندار ویژه سیرجان تصریح کرد: از همه دستگاه‌ ها و ادارات انتظار می‌ رود با جدیت و با بهره‌ گیری از تمام ظرفیت‌ های خود در جهت تحقق تعهد اشتغال برای شهرستان سیرجان در سال 1402 تلاش داشته باشند تا همچون سال گذشته امسال نیز شاهد موفقیت مجموعه شهرستان در حوزه اشتغال باشیم.

در حاشیه این جلسه وحید خوارزمی مدیر واحد کار و خدمات منطقه گفت: منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در سال 1401 بالغ بر 64 درصد از تعهد اشتغال را انجام داد. وی ادامه داد هم اکنون بیش از  3 هزار نفر نیرو به صورت مستقیم در منطقه مشغول به کار هستند.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- افزایش 123 درصدی صادرات مواد تولیدی منطقه

- گرامی داشت سالروز قیام تاریخی 15 خرداد

- تسلیت به مناسبت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره)

- میلاد امام رضا (ع) مبارک

- اجرای تاسیسات سوله های خیابان گلدیران

- جمع آوری برگ های خشک درختان کاج

- شروع عملیات فاز سوم سوله ورزشی منطقه

- برگزاری جلسه هم‌اندیشی گذر از پیک مصرف انرژی

- بازدید از کارخانه پترونیرو برای صدور پروانه بهره برداری

- برگزاری جلسه آموزشی نرم افزار اکسل