شناسه خبر:731           تاریخ ثبت خبر: 1401/11/26
در بازدید مدیرعامل سازمان عمران کرمان از منطقه مطرح شد:

بهره برداری از اتاق مونیتورینگ دوربین های حفاظتی منطقه تا پنجم اسفند

مدیر عامل سازمان عمران کرمان با حضور در منطقه از بخش‌های مختلف بازدید و در نشست‌هایی جداگانه با همکاران بخش‌های مختلف منطقه گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه مهندس افخمی مدیرعامل سازمان عمران کرمان روز گذشته از روند پروژه های در دست اقدام منطقه ویژه اقتصادی سیرجان بازدید کرد. از چندی پیش پروژه های عمرانی گوناگونی همچون ساخت سوله در بخش صنعت، توسعه زیرساخت های بخش مسکونی، پروژه اف تی تی اچ، ساخت فروشگاه و نانوایی، نصب دوربین های حفاظتی و ... آغاز شده است. مهندس افخمی با حضور در منطقه از روند اجرای این پروژه ها بازدید و دستورات لازم درخصوص اجرای هر چه بهتر پروژه ها در کمترین زمان را صادر کرد.

مدیر عامل سازمان عمران در ادامه با پیمانکار نصب دوربین های حفاظتی منطقه جلسه ای برگزار کرد. در این جلسه مقرر شد که اتاق مونیتورینگ دوربین های حفاظتی دورتادور منطقه تا پنجم اسفند به بهره برداری برسد.

 همچنین مدیرعامل سازمان عمران برای رفع مشکلات تولیدکنندگان منطقه به همراه مدیرعامل و مدیر منطقه از کارخانه تهویه تولید کننده کولرگازی، اسپیلیت، سیستم های سرمایشی و گرمایشی خودرو بازدید کردندگفتنی است مهندس افخمی با حضور در ساختمان معاونت عمرانی در نشستی با همکاران شرکت کرد. وی در این نشست بر نگهداری هر چه بهتر زیرساخت ها تاکید کرد و گفت: در یکی دو سال اخیر سعی شده زیرساخت های منطقه بهسازی شوند و هم اکنون خداراشکر وضعیت زیرساخت های منطقه بهبود محسوسی یافته اند. وی ادامه داد وضعیت موجود هنوز از دید ما مطلوب نیست و باید با تلاش همه همکاران این وضعیت به شرایط کاملا مطلوب برسد. وی از همکاران خواست به سرمایه گذاران منطقه بسیار اهمیت بدهند و برای جذب سرمایه گذار نیز تلاش کنند. مهندس افخمی با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار و سال نو، از مسئول فضای سبز منطقه خواست برای زیباسازی منطقه برنامه ریزی کنند و طراحی های خلاقانه ای را انجام دهند.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- تقدیر از پرسنل انتظامات و آتش نشانی هنگام تحویل سال

- پیام نوروزی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

- تجلیل از پرسنل منطقه در آستانه سال نو

- شروع رنگ آمیزی بیلبوردهای منطقه

- برگزاری جلسه انتظامات برای تعطیلات نوروزی

- آماده‌باش واحد آتش نشانی منطقه ویژه در چهارشنبه‌سوری

- آغاز ساخت طبقه دوم ساختمان اداری منطقه

- پیشرفت 70 درصدی فنس داخلی منطقه

- بازدید معاون اقتصادی استاندار از منطقه

- نیمه شعبان مبارک