شناسه خبر:700           تاریخ ثبت خبر: 1401/10/05
با حضور مدیرعامل سازمان عمران کرمان صورت گرفت:

معارفه مسئول جدید انتظامات منطقه

جلسه معارفه مسئول حفاظت و انتظامات منطقه ویژه اقتصادی سیرجان با حضور مهندس افخمی مدیر عامل سازمان عمران کرمان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی منطقه در این مراسم که مهندس وفائی مدیرعامل منطقه و پرسنل انتظامات هم حضور داشتند، مهندس افخمی از زحمات پرسنل حفاظت و انتظامات تشکر کرد و گفت: کار شما از اهمیت زیادی برخوردار است و شما عزیزان نماد برقراری نظم و امنیت هستید و رفتار شما در مواجهه با سرمایه گذاران، ارباب رجوع و ... نمایان گر وجهه منطقه است.

مدیرعامل سازمان عمران کرمان تاکید کرد: ایجاد انگیزه و افزایش سطح رفاه و معیشت کارکنان برای مجموعه منطقه در اولویت است و در همین رابطه برای تامین مسکن همکارانی که بیشتر از 15 سال سابقه دارند زمین مسکونی اهدا کرده ایم و به مابقی همکاران نیز اهدا خواهیم کرد. مهندس افخمی سپس به فعالیت ها و پروژه های امنیتی منطقه اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت امنیت و نیاز مبرم به کنترل غیر حضوری، نصب دوربین های مداربسته در دورتا دور منطقه در دستور کار قرار گرفت. به همین دلیل تعداد 120 دستگاه دوربین مداربسته خریداری شده و فازهای اول و دوم آن اجرا شده است. این دوربین ها هوشمند بوده و مجهز به فنس مجازی هستند که در صورت ورود فرد به داخل منطقه از سوی دوربین ها شناسایی شده و به وی اخطار داده می شود.

وی ادامه داد: برای بالا بردن امنیت، پروژه بتن ریزی زیر فنس های منطقه طی چند ماه گذشته به طور کامل به انجام رسید و خوشبختانه این موضوع نیز تاثیر قابل توجهی در جلوگیری افراد به داخل منطقه داشته است.

به گفته ی مدیرعامل سازمان عمران کرمان، طی ماه های اخیر چندین پروژه روشنایی نیز در بخش های مختلف منطقه به مرحله اجرا رسیده و انجام روشنایی دور تا دور منطقه نیز  شروع شده است.

مهندس افخمی سپس با تشکر از زحمات محمود دانشمند سرپرست انتظامات، هادی ثمره را به عنوان مسئول جدید حفاظت و انتظامات منطقه معرفی کرد و گفت: امیدواریم با حضور ایشان و با استفاده از تجربیاتشان شاهد افزایش امنیت در منطقه باشیم. هادی ثمره فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان، جانشین انتظامی شرق تهران و ..  را در کارنامه خود دارد.

سپس هادی ثمره طی سخنانی کوتاه گفت: با یاری خداوند و همکاری پرسنل انتظامات طرح های جدیدی را در منطقه اجرایی می کنیم و امیدواریم بتوانیم با تلاش مضاعف در تامین امنیت منطقه بیش از پیش کوشا باشیم.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- افزایش 123 درصدی صادرات مواد تولیدی منطقه

- گرامی داشت سالروز قیام تاریخی 15 خرداد

- تسلیت به مناسبت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره)

- میلاد امام رضا (ع) مبارک

- اجرای تاسیسات سوله های خیابان گلدیران

- جمع آوری برگ های خشک درختان کاج

- شروع عملیات فاز سوم سوله ورزشی منطقه

- برگزاری جلسه هم‌اندیشی گذر از پیک مصرف انرژی

- بازدید از کارخانه پترونیرو برای صدور پروانه بهره برداری

- برگزاری جلسه آموزشی نرم افزار اکسل