شناسه خبر:618           تاریخ ثبت خبر: 1401/05/26
با حضور معاون وزیر کار صورت گرفت:

معارفه رئیس اداره کار منطقه

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وحید خوارزمی به عنوان رئیس واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی سیرجان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه، چندی پیش از سوی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، وحید خوارزمی به عنوان رئیس جدید اداره کار منطقه معرفی شد که وی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد تایید قرار گرفته و حکم وی صادر شد. در این حکم آمده: «جناب آقای خوارزمی، به استناد تبصره یک ماده 5 مقررات اشتغال نیروی انسانی، بیمه و تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و بنا به پیشنهاد مدیرعامل محترم سازمان مناطق ویژه اقتصادی سیرجان و نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق جنابعالی به موجب این حکم شما به عنوان سرپرست مدیریت واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی سیرجان منصوب می شوید.»

بر پایه این گزارش مراسم معارفه وحید خوارزمی روز گذشته در سالن کنفرانس منطقه ویژه با حضور دکتر رعیتی فرد معاون روابط کار وزارت و‌ مجتبی مصباح مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

دکتر رعیتی فرد در این مراسم با اشاره به تعداد زیاد کارگران در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان گفت: نقش نماینده وزارت کار  در حفظ و صیانت از حقوق کارگران  این‌ منطقه بسیار مهم است. وی از رئیس واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی سیرجان خواست در حفظ و صیانت از حقوق کارگران کوشا باشد.

در این مراسم قاسم میرزاده مدیر منطقه نیز ضمن معرفی پتانسیل ها و زیرساخت های منطقه به همکاری با اداره کل کار استان کرمان تاکید کرد و گفت: امیدواریم در سال جاری اشتغالی که برای منطقه ویژه در نظر گرفته شده محقق شود.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- تحویل بدون ترخیص یک دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان فاطمه زهرا

- ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر مبارک

- آگهی مناقصه احداث اسکلت بتنی ساختمان های سالن ورزشی

- دهه فجر گرامی باد

- پایان دیوارچینی سوله دوم خیابان گلدیران

- پیشرفت 90 درصدی عملیات خاکبرداری و تسطیح معابر فاز 6 بخش مسکونی

- افزایش تبلیغات محیطی منطقه

- تقسیط بدهی کارگاه های بحرانی به تامین اجتماعی

- روز مادر مبارک

- کلنگ زنی کارخانه شیمیایی رازی درمنطقه