شناسه خبر:577           تاریخ ثبت خبر: 1401/04/01

بازدید کارشناسان منطقه از شرکت یاس سنگ

گروهی از کارشناسان منطقه از کارخانه یاس سنگ پاریز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه، کارشناسان بخش های صنعت، انتظامات، اداره کار و امور اداری منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در راستای رسیدگی به مشکلات و بررسی وضعیت کارخانه ها از کارخانه یاس سنگ پاریز واقع در منطقه بازدید کردند.
در بازدید از این شرکت دکتر اعتمادی مدیرعامل کارخانه فرایند تولید محصولات و طرح های توسعه ای آینده را بیان کرد. وی گفت: فرایند تولید این شرکت در سه فاز بهره برداری خواهد شد.
در مرحله اول فاز یک این کارخانه که چند ماه پیش افتتاح شده 800 متر سرامیک استخری در روز تولید می شود. به گفته ی وی کارخانه توان تولید بالاتری هم در این فاز دارد که در حال حاضر با توجه به فرایند صادرات ملزم به این کار نمی باشند. وی ادامه داد مرحله دوم فاز یک تا سه هفته آینده شروع به کار می کند.
فاز دوم این کارخانه قرار است در سال 1401 به مرحله تولید برسد که به زودی فنداسیون سوله 45*180 متری اجرا خواهد شد و در این فاز سرامیک هایی با ابعاد 60*20 تولید خواهد شد. 
به گفته ی وی تمامی مواد اولیه لازم داخلی می باشند. گرانول از مواد اولیه لازم با راه اندازی فاز دوم در این واحد تولید خواهد شد.
در این بازدید مراحل بازیافت ضایعات و استفاده مجدد در چرخه تولید نشان داده شد و همچنین فیلترهای مناسب این شرکت استاندارد های لازم محیط زیست را رعایت می کرد. 
در حال حاضر 34 نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- افزایش 123 درصدی صادرات مواد تولیدی منطقه

- گرامی داشت سالروز قیام تاریخی 15 خرداد

- تسلیت به مناسبت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره)

- میلاد امام رضا (ع) مبارک

- اجرای تاسیسات سوله های خیابان گلدیران

- جمع آوری برگ های خشک درختان کاج

- شروع عملیات فاز سوم سوله ورزشی منطقه

- برگزاری جلسه هم‌اندیشی گذر از پیک مصرف انرژی

- بازدید از کارخانه پترونیرو برای صدور پروانه بهره برداری

- برگزاری جلسه آموزشی نرم افزار اکسل