شناسه خبر:561           تاریخ ثبت خبر: 1401/03/03

نشست شهردار سیرجان با مدیرعامل منطقه

نشست شهردار سیرجان با مدیرعامل منطقه

نشست مشترک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی ، با شهردار سیرجان، صبح امروز در سالن کنفرانس منطقه ویژه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان ، شهردار سیرجان  به همراه برخی از معاونین و مدیران شهرداری با حضور در منطقه ویژه، ضمن دیدار با مهندس وفائی و مدیران و معاونین منطقه، نسبت به  مسائل مشترک و همکاری‌های متقابل بین منطقه و شهرداری سیرجان، به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
 در ابتدای این نشست مهندس وفائی گفت: امیدواریم شاهد فصل جدید و کم‌نظیری در همکاری‌ مشترک بین منطقه ویژه و شهرداری سیرجان باشیم و منطقه ویژه آمادگی کامل برای همکاری در زمینه های مختلف را دارد.
در این نشست دکتر کریمی شهردار سیرجان نیز بر همکاری های مشترک تاکید و تقاضای راه اندازی یک واحد آتش نشانی با تمامی تجهیزات به روز مثل نردبان آتش نشانی  و ... در منطقه ویژه را ارائه داد.
مهندس وفائی مدیرعامل منطقه نیز ضمن موافقت با این موضوع دستور پیگیری و بررسی موارد قانونی برای راه اندازی آتش نشانی را صادر کرد. وی همچنین از شهردار سیرجان خواست در خصوص بازگشایی درب شرقی منطقه، همکاری های لازم صورت پذیرد. که شهردار سیرجان نیز در این خصوص قول همکاری داد.
در پایان شهردار به همراه معاونین از بخش های مختلف منطقه بازدید به عمل آوردند.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- اجرای 10 کیلومتر آبیاری قطره ای در منطقه

- بازدید کارشناسان منطقه از شرکت یاس سنگ

- تحمیل قاعده بازار

- تعویض لامپ های روشنایی بخش صنعت

- بازدید فرمانده نیروی دریایی ارتش از منطقه

- نوسازی و تجهیز ساختمان درب خروج

- تغییر ساعت کاری منطقه ویژه از ۲۱ خرداد ماه

- آغاز عملیات هرس درختان

- نصب 110 عدد درب منهول در منطقه

- تهیه نقشه as built منطقه