شناسه خبر:458           تاریخ ثبت خبر: 1400/10/07

بازدید مسئولان شهرستان از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

صبح امروز حجه الاسلام حسینی امام جمعه ، سهراب بهاالدینی فرماندار ، آقای پیش‌بین رییس دفتر نماینده، غلامعباس عرب پور سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با همراهی مدیر منطقه به منظور تسهیل و رفع موانع از دو واحد تولیدی بازدید کردند.

در این بازدید مسئولان از کارخانه های صنایع مفتول بکسل پارس و شرکت تعاونی فولاد نورد کوه بازدید و مصوباتی در خصوص حل مشکلات به امضاء جمع حاضر رسید.
در این بازدید مدیر منطقه ضمن تقدیر از مسئولان حاضر مشکلات موجود منطقه را بازگو کرد و از مسئولان خواست برای رفع آنها چاره اندیشی کنند. 
غلامعباس عربپور سرپرست اداره صنعت، معدن، وتجارت و دبیر کارگروه رفع موانع تولید شهرستان سیرجان در این بازدید عنوان کرد:  برگزاری جلسات کارگروه رفع موانع تولید در محل کارخانه ها و کارگاه ها و همچنین بازدید نزدیک مسئولان از واحدهای صنعتی و دیدار با سرمایه گذاران و کارآفرینان علاوه بر آشنایی بیشتر با این واحدها باعث می شود حل مشکلات این واحدها با سرعت بیشتری صورت بگیرد. از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 80 مصوبه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان اجرایی شده که عمده آنها مصوباتی است که در جلسات رفع موانع حضوری و در محل واحدهای صنعتی مقرر گردیده اند.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- برپایی مراسم زیارت عاشورا در سالن اداری منطقه

- در وزارت صمت هم می توان قیمت ها را کنترل کرد

- آغاز عملیات ساخت سالن کنفرانس منطقه

- نصب بیلبورد تبلیغاتی منطقه در فرودگاه سیرجان

- مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری در منطقه برگزار شد

- برگزاری مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری در منطقه

- تمایل همکاری منطقه ویژه مسکو با منطقه ویژه سیرجان

- مهار آتش سوزی کارخانه فوم در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

- قوانینی علیه اقتصاد کشور

- شیر بی‌یال و اشکم