شناسه خبر:458           تاریخ ثبت خبر: 1400/10/07

بازدید مسئولان شهرستان از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

صبح امروز حجه الاسلام حسینی امام جمعه ، سهراب بهاالدینی فرماندار ، آقای پیش‌بین رییس دفتر نماینده، غلامعباس عرب پور سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با همراهی مدیر منطقه به منظور تسهیل و رفع موانع از دو واحد تولیدی بازدید کردند.

در این بازدید مسئولان از کارخانه های صنایع مفتول بکسل پارس و شرکت تعاونی فولاد نورد کوه بازدید و مصوباتی در خصوص حل مشکلات به امضاء جمع حاضر رسید.
در این بازدید مدیر منطقه ضمن تقدیر از مسئولان حاضر مشکلات موجود منطقه را بازگو کرد و از مسئولان خواست برای رفع آنها چاره اندیشی کنند. 
غلامعباس عربپور سرپرست اداره صنعت، معدن، وتجارت و دبیر کارگروه رفع موانع تولید شهرستان سیرجان در این بازدید عنوان کرد:  برگزاری جلسات کارگروه رفع موانع تولید در محل کارخانه ها و کارگاه ها و همچنین بازدید نزدیک مسئولان از واحدهای صنعتی و دیدار با سرمایه گذاران و کارآفرینان علاوه بر آشنایی بیشتر با این واحدها باعث می شود حل مشکلات این واحدها با سرعت بیشتری صورت بگیرد. از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 80 مصوبه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان اجرایی شده که عمده آنها مصوباتی است که در جلسات رفع موانع حضوری و در محل واحدهای صنعتی مقرر گردیده اند.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- بازدید کارگروه پیگیری کالای رسوبی از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

- ورود قطعات 5 دستگاه دامپتراک به انبارهای منطقه

- ارتباط درب غربی به درب شمالی منطقه با فیبر نوری

- ثبت واحد های اداری مستقر در منطقه در گوگل مپ

- نصب 7 سرعت گیر در منطقه

- ورود 4000 تن شکر خام به منطقه

- سرمایه گذاری شرکت تهویه در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

- شروع عملیات نصب سازه سالن ورزشی

- راه اندازی کانال آپارات منطقه ویژه

- اضافه شدن یک دستگاه لودر به ناوگان شرکت سمنگان بار