شناسه خبر:271           تاریخ ثبت خبر: 1400/02/09

تقدیر از کارگران به مناسبت روز کارگر

به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان با حضور در منطقه ویژه با اهدا شاخه گل از کارگران برخی از کارخانه ها تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان مسئولان شهرستان با استقبال مدیرعامل و مدیر منطقه ویژه وارد منطقه شدند و سپس از کارخانه های فریکو، بهارستان رایان، هیوا صنعت و آروین دوساری بازدید و با اهدای شاخه های گل از کارگران و پرسنل قدردانی کردند.

در این بازدید علاوه بر امام جمعه و فرماندار سیرجان، فرمانده آماد و پشتیبانی نداجا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رییس اداره صمت و  رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز حضور داشتند.

سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه شهرستان سیرجان در حاشیه این دیدار اظهار داشت: ایام بزرگداشت هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است که کارگران مسائل خود را با مسئولان در میان بگذارند و بهترین تجلیل از این قشر زحمتکش، رسیدگی به مشکلات آنها و تلاش برای رفع دغدغه ها و نیازهای آنان است.

او افزود: رشد و توسعه اقتصاد کشور در گرو حمایت از کارگران به عنوان فعالان عرصه تولید است و نقش مهم کارگران بعنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی،تولیدی،صنعتی و معدنی در رونق واحدهای تولیدی بر کسی پوشیده نیست که خدمات و تلاش های شبانه روزی در این عرصه ها قابل تقدیر است .

گفتنی است در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی مسئولان ضمن گفتگو با کارفرمایان و کارگران در جریان مشکلات آنان در حوزه تولید قرار گرفته و قول مساعدت برای حل آن ها دادند.

در این مراسم محسن وفائی مدیرعامل منطقه ویژه ضمن خیرمقدم به مسئولان شهرستان در خصوص پروژه های اجرا شده در منطقه توضیحاتی ارایه کرد و ضمن تبریک روز کار  و کارگر از زحمات کارگران شرکت ها تقدیر کرد.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- برپایی مراسم زیارت عاشورا در سالن اداری منطقه

- در وزارت صمت هم می توان قیمت ها را کنترل کرد

- آغاز عملیات ساخت سالن کنفرانس منطقه

- نصب بیلبورد تبلیغاتی منطقه در فرودگاه سیرجان

- مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری در منطقه برگزار شد

- برگزاری مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری در منطقه

- تمایل همکاری منطقه ویژه مسکو با منطقه ویژه سیرجان

- مهار آتش سوزی کارخانه فوم در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

- قوانینی علیه اقتصاد کشور

- شیر بی‌یال و اشکم