شناسه خبر:351           تاریخ ثبت خبر: 1400/05/17

روز خبرنگار گرامی باد

منطقه ویژه اقتصادی سیرجان با انتشار پیامی 17 مرداد شهادت خبرنگار ایثارگر شهید صارمی که به نام روز خبرنگار نام گرفته را تبریک گفت.

در این پیام آمده: قلم واژه مقدسی است که حفظ حریم آن می‌تواند روشنایی بخش تاریکی‌های اجتماع باشد و آگاهی بیافریند، ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد.

ما به قلم و آنچه می‌نویسد ایمان داریم و می‌دانیم مهمترین راه پیشرفت هر جامعه‌ای از نوشتن می‌آید و اگر رسانه‌ها آزادانه و شرافتمندانه قلم بزنند آن جامعه روزهای خوشی در انتظارش خواهد بود. افزایش آگاهی در جامعه وظیفه سنگینی است که بر دوش خبرنگار گذاشته شده و با تمام مشکلات پیش روی اگر بخشی از این وظیفه هم محقق شود امید به آینده در بین مردمان سرزمینمان ایران صدچندان می‌شود. ما برای توسعه راهی جز شفاف‌سازی اطلاعات در کشور نداریم و این مهم فقط با تلاش خبرنگاران رخ خواهد داد. گردش شفاف اطلاعات در کشور می‌تواند مطالبه‌گری به همراه داشته باشد و این مطالبه‌گری قطعا به رشد و شکوفایی ختم خواهد شد. مدیریت و پرسنل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان با احترام و افتخار این روز را به اهالی مطبوعات خصوصا خبرنگاران پرتلاش شهر سیرجان تبریک گفته و از خداوند منان شادکامی و سلامتی را برای همگان آرزومند است.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- برگزاری نشست برای راه اندازی واحد HSE

- حضور منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در نمایشگاه مجازی ایران و عمان

- شروع عملیات آسفالت معابر بخش مسکونی

- بازدید رئیس کل دادگستری استان از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

- نشست رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمان با مدیرعامل منطقه

- رنگ آمیزی جداول و نیوجرسی‌های ورودی شمالی

- شروع عملیات اصلاح زیر سازی معابر بخش مسکونی

- افزایش ریالی صادارت در پنج ماهه نخست امسال

- افزایش 44 درصدی ورود کالا به انبارهای منطقه

- تمایل سرمایه گذاران به استفاده از انبارهای عمومی منطقه