شناسه خبر:107           تاریخ ثبت خبر: 1399/06/29

بازدید مدیرعامل سازمان عمران کرمان از منطقه ویژه

مهندس افخمی مدیرعامل سازمان عمران کرمان صبح روز چهارشنبه 99/06/26 طی سفر یک روزه از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی منطقه، مدیرعامل سازمان عمران به همراه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان از منطقه و بخش های صنعتی، تجاری و بازرگانی، مسکونی و بازدید نمود. وی در بازدید از بخش مسکونی منطقه از نزدیک در جریان اقدامات و عملیات توسعه ای در این بخش مانند توسعه شبکه برق، آب، جدول گذاری، و آماده سازی فاز جی که با سرمایه گذاری و هزینه کرد سازمان عمران کرمان انجام می شود قرار گرفت.

مهندس افخمی در ادامه از بخش صنعتی منطقه و تعدادی از واحدهای تولیدی مستقر در این بخش، شرکت آروین دوساری واحد تولید کننده ترازوهای دیجیتال، واحد در دست احداث تهویه تولید کننده سیستهای سرمایش و گرمایش و تهویه هوا، مناره ساحل قشم تولید کننده انواع کاشی و سرامیک بازدید و با توضیحات و گزارش مدیران آن مجموعه ها در جریان امور و پیشرفت فعالیت آنها قرار گرفت.

در انتهای بازدید، جلسه هیئت مدیره شرکت عمران کار سیرجان با حضور اعضاء و مدیر عامل شرکت در محل سالن کنفرانس منطقه تشکیل گردیده و مطابق بر روند تشکیل این جلسات، مسائل و مشکلات مختلف منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و دستورالعملها و امور مربوطه مصوب گردید.

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه:

دیدگاه کاربران

عناوین خبری مرتبط

- نوسازی ناوگان موتوری واحد حفاظت منطقه

- تأسیس ۷ منطقه آزاد جدیدتصویب شد

- برگزاری کارگروه عمران و شهرسازی منطقه

- صادرات بیش از9 میلیون دلار کالا از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

- شهادت حضرت علی (ع) تسلیت باد

- نصب آنتن بی تی اس در کنار ساختمان اداری

- راه اندازی سرور بک آپ اتوماتیک

- عملیات غیرممکن نداشتیم

- تقدیر از کارگران به مناسبت روز کارگر

- افزایش 23 درصدی اشتغال در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان